Aşı soruları Twitter’a

sağlık bakanlığı aşı uygulaması twitter

Sağlık Bakanlığı, çocukluk ve erişkinlik dönemi aşı uygulamaları konusunda, Twitter‘da anında soru-cevap uygulaması yapacak.
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, bu yıl ilk kez 22-27 Nisan’da düzenlenen 1. Dünya Aşı Haftası’nda, aşının önemine dikkati çekmek ve bilinci artırmak amacıyla konunun sosyal medyaya taşındığı belirtildi.
Çocukluk ve erişkinlik dönemi aşı uygulamaları konusunda, yarın 14.00-16.00 saatlerinde Twitter’da anında soru-cevap uygulaması yapılacağı bildirildi.Programa, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Bulaşıcı Hastalık Kontrol Programları Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Ali Torunoğlu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ve Gazi Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Firdevs Aktaş katılacak.
Sağlık Bakanlığının Twitter adresine giren vatandaşlar, “Sağlık İçin Yaşam Boyu Aşı” bölümünden sorularını yöneltebilecek.

Facebook"
Aşı soruları Twitter’a
27 Nisan 2013, 1.282 views kere okundu.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli
Bu site portal içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Şarkı Sözü, şiirler, oyun oynayabilir, video izleyebilir, gündeme dair haberlere ulaşabilirsiniz. Kısacası vazgeçemeceğiniz bir sitedesiniz. Site Haritası