Hotspot Shield nedir?

Hotspot Shield, VPN tabanlı bir program olarak kullanıcıları internet ya da yerel ağlar üzerinden gelebilecek tehditlere karşın savunan kuvvetli bir kalkan misyonu görmektedir.
hotspot shield nedir ? indir
Bu sayede açmış olduğunuz bütün web oturumları üstünde şahsi bilgi ve bilgi aktarımınız yazılım içinde bulunan kuvvetli şifreleme sistemi aracılığıyla korunmaktadır. Şahsi gizliliğinizi muhafaza etmek amaçlı IP adresinizi gizleyen yazılım, web üstünde anonim olarak dolaşmanıza imkân olanağı sağlar.
İnternet üstünde gezerken kimliğini gizlemek ve anonim olarak dolaşmayı talep eden pekçok kullanıcının öncelikli tercihi olan Hotspot Shield, epeyce iyi ve güvenilir bir seçimdir. Şahsi bilgilerinizi elde etmeye çalışan web servisleri, üçüncü parti uygulamalar ya da servis sağlayacılarına karşın sizi savunacak olan Hotspot Shield, emniyetli bir internete açılan kapıyı size sunmaktadır.

Sistem kaynaklarını epeyce ılımlı biçimde kullanan yazılım , her tür PC üstünde çabuk ve akıcı bir biçimde çalışmaktadır. Kurulum işlemleri de epeyce basit ve çabuk bir biçimde tamamlanan yazılım , her düzeyden PC kullanıcısı aracılığıyla kolay bir biçimde kullanılabilir.
Birçok proxy programının aksine epeyce çağdaş ve yalın bir kullanıcı arayüzüne sahip olan yazılım, kullanıcıların VPN hizmetine bağlanmaları ya da VPN hizmetinden ayrılmaları amaçlı tek butona ilişkili temel bir kullanım seçeneği sunmaktadır.

Ayarlar sekmesi altında bulunan güvenlik alternatifleri yardımıyla , ağ bağlantınız üstünde kullanmayı dilediğiniz güvenlik seviyesini belirleyebilir ve şahsi gizliliğinizi dilediğiniz biçimde savunabilirsiniz . Bilgisayarınız yepyeni bir ağ üst kısmına bağlantığı süre ya da bilinmeyen bir ağa otomatik olarak bağlandığı süre Hotspot Shield kullanımını aktifleştirebilirsiniz.

Kişisel gizliliği ve güvenliği sağlaması dışarısında programın en iyi özelliklerinden bir tanesi de internet üstünde özgürce gezmenizi sağlamasıdır. Özellikle ülkemizde sık karşılaştığımız internet sansürü ve yasaklanmış sitelere giriş yapmanıza da imkân sunan yazılım ile interneti sansür olmadan, sansürsüz olarak kullanabilirsiniz.

21.03.204 tarihinde Türkiye’de engellenen, sansürlenen Twitter’a nasıl girilir ?, Twitter girme yöntemleri gibi sorunsallarınızı da hotspot shield programını yükleyerek çözebilirsiniz.Hotspot Shield indir, yükle Twitter’a gir 🙂

Sonuç olarak veri hırsızlığına karşın sizi savunacak , şahsi güvenliğinizi artıracak ve web üstünde özgürce gezmenizi temin edecek olan kuvvetli bir proxy yazılımı olan Hotspot Shield‘ı kesinlikle kullanmanızı öneririz.

Hotspot Shield Özellikleri:

  • HTTPS şifrelemesi ile emniyetli internet deneyimi
  • Kişisel gizliliğiniz için IP adresi saklama
  • Yasaklı ve erişime engellenmiş sitelere girebilme
  • Wi-Fi bağlantı noktaları üzerinden gelebilecek saldırılara karşın tam koruma
  • Kablosuz ve kablolu bağlantılar için güvenlik
  • Çevrimiçi şahsi bilgilerinizi ve verilerinizi savunma altına alma
Facebook"
Hotspot Shield nedir?
22 Mart 2014, 2.760 views kere okundu.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli
Bu site portal içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Şarkı Sözü, şiirler, oyun oynayabilir, video izleyebilir, gündeme dair haberlere ulaşabilirsiniz. Kısacası vazgeçemeceğiniz bir sitedesiniz. Site Haritası