Kaçak Dizisi 2.Sezon 35.Bölüm Fragmanı

Kaçak dizisi izle, Kaçak dizisi hd izle, Kaçak dizisi hemen izle, Kaçak son bölüm izle, Kaçak yeni sezon fragmanı, Kaçak yeni sezon fragmanı hd izle, Kaçak yeni sezon fragmanı izle, İşte Kaçak yeni sezon fragmanı, Kaçak Dizisi Yeni sezon 1.fragman izle, Kaçak Dizisi 35.bölüm fragmanını hemen izle, Kaçak Dizisi hemen izle, Kaçak Dizisi anında hd izle, Kaçak Dizisi hızlı izle

Kaçak Dizisi 2.Sezon 35.Bölümüyle Ekranlara Geliyor. Geçen sezon aksiyon dolu sahneleriyle ve türk dizilerinin klasik senaryolarının arasından sıyrılan bir konseptle ön plana çıkan kaçak dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Gürkan Uygun, Mustafa Avkıran, Berk Hakman, Begüm Birgören ve Haluk Bilginer gibi isimler yer alan dizi yeni sezona da iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Fragmanda Serhat ve arkadaşları tutuklanıyor ve cezaevine atılıyor. Serhat fragmanın sonunda hapishaneden kurtuluşlarının olmadığını söylüyor. Tabi bu izleyici kitlesini daha çok televizyon başına bağlayacak.
Kaçak Dizisi

Yer altı dünyasının en tanınmış isimlerinden birinin ölümüne sebep olan ve bu sebepten kimliğini değiştirerek Anadolu’da ufak bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikayesinin anlatıldığı Kaçak Eylül ayında yeniden izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Kaçak dizisi yeni sezonda da yine ATV ekranlarında olacak.

Kaçak Dizisinin Konusu

Eski bir polis olan Serhat Hakeri, Topçuoğlu ailesiyle yaşadığı bir olay yüzünden izini kaybettirmiş ve Divriği’de kendisine yeni bir hayat kurmuştur. Herkes onu “Ahmet” olarak tanımaktadır. Kasabalı Nurgül ile 7 yıldır evli olan ve Ömer adında bir çocukları olan Serhat Hakeri, geçmişini tamamen geride bıraktığı bir dönemde kasabada karıştığı bir olay nedeniyle kasabalının gözünde kahraman olurken, Topçuoğlu ailesi de yıllardır izini bulamadıkları Serhat Hakeri’nin peşine düşer. Topçuoğlu ailesinin damadı Ertan’ı karşısında gören Ahmet’in (Serhat Hakeri) hayatı, yaşadığı unutulmaz acı ile bir günde değişir. Böylece Serhat Hakeri ve Topçuoğlu ailesi arasındaki intikam savaşı yeniden alevlenir.

Facebook"
Kaçak Dizisi 2.Sezon 35.Bölüm Fragmanı
6 Eylül 2014, 1.344 views kere okundu.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli
Bu site portal içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Şarkı Sözü, şiirler, oyun oynayabilir, video izleyebilir, gündeme dair haberlere ulaşabilirsiniz. Kısacası vazgeçemeceğiniz bir sitedesiniz. Site Haritası