Taksim şöleni

Meydanda önceki günlerden farklı olarak taplanan kalabayım şarkılar, türküler eşliğinde halaylar çekti. Gönlünce eğlendi.
Öte yandan Beşiktaş Kartal heykelinde toplanan yaklaşık 300 kişi, Akaretler yokuşundan Osmanbey'e çıktı. Yürüyüş sıradında katılanlarla birlikte sayı yaklaşık 2 bin kişiye çıktı. Kalabalık sloganlar eşliğinde Taksim'e doğru yürüdü.
TAKSİM' DE EYLEMLER ŞÖLENE DÖNÜŞTÜÇARŞI'DAN AÇIKLAMA
Çarşı Grubu, Beşiktaş semtini olası olaylardan uzak tutma çağrısında bulundu.
İnternet sitesinden yapılan açıklamada "Büyük Beşiktaş taraftarlarına sesleniyoruz; Çarşı'yı kimse paravan olarak kullanmasın. Çarşı'nın üzerinden kimse çıkar sağlamasın. Provokasyonlara sebebiyet verilmesin. Halkın malına zarar verilmesin. Beşiktaş semtinin esnafı, emekçisi ve bütün Beşiktaş halkı zarar görmektedir. Taraftarlarımız semtimizin daha büyük zarar görmemesi için özen göstermelidir. Semtimizi olası olaylardan uzak tutalım. Beşiktaş semtine sahip çıkalım." ifadeleri kullanıldı.
"ÇARŞI" TAKSİM'E YÜRÜDÜ

Facebook"
Taksim şöleni
5 Haziran 2013, 1.244 views kere okundu.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli
Bu site portal içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Şarkı Sözü, şiirler, oyun oynayabilir, video izleyebilir, gündeme dair haberlere ulaşabilirsiniz. Kısacası vazgeçemeceğiniz bir sitedesiniz. Site Haritası