Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na saldırı

Trabzonspor Başkanı’na büyük şok
Fenerbahçe – Trabzonspor karşılaşması sonrasında ortalık karıştı… İbrahim Hacıosmanoğlu, Kadıköy’den ayrılırken aracı bir grup Fenerbahçeli taraftar tarafından saldırıya uğradı, polis de bu gruba müdahale etti… Trabzonspor İkinci Başkanı Sebahattin Çakıroğlu, yaşanan olayları şu sözlerle anlattı: Resmen linç girişimi yapıldı. Son anda kıl payı kurtulduk. Yazıklar olsun. Stat müdürü röportaj yapmamızı engellemeye ve telefonlarımızı elimizden almaya çalıştı ama tabii ki başaramadılar.”

Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında Fenerbahçe, sahasında Trabzonspor’u konuk etti… 0-0 sona eren mücadeleyi protokolden takip eden isimlerden biri de bordo mavili kulübün başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu..

İbrahim Hacıosmanoğlu, mücadele sonrasında stadı terk ederken Fenerbahçeli bir grup taraftarın saldırısına uğradı… Pet şişe ve taşlar, Hacıosmanoğlu’nun bindiği araca atıldı…

Yaşananlar sırasında güvenlik güçleri bir anda Hacıosmanoğlu’nun aracının etrafını çevirdi… Yaşananlar nedeniyle Trabzonspor Başkanı ve yöneticileri stadın garajına alındı.

Facebook"
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na saldırı
6 Ekim 2013, 1.253 views kere okundu.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli
Bu site portal içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Şarkı Sözü, şiirler, oyun oynayabilir, video izleyebilir, gündeme dair haberlere ulaşabilirsiniz. Kısacası vazgeçemeceğiniz bir sitedesiniz. Site Haritası