Twitter Hesabınızı Askıdan Kurtarma Kesin Çözümü ve Dilekçe

Twitter hesabınız 2 veya daha çok sefer askıya alındıysa telaş yapmanıza sebep yok. Yalnızca bir-iki dk içinde yapacağımız Twitter ile kontakt kurmakla hesabımızı açtırabiliriz. Nasıl mı ? Başlıyoruz…

Öncelikle askıya alınan hesabımızda verilen dikkat kısmından bizi hesabımızı açmamız amacıyla yönlendiren resimden bir bildirim yollamamız gerekmektedir.

twitter suspended askıya alınmış hesap

Üstteki kısımdaki Descrtiption of problem kısmına şunu yazın;

Hi,
I want my twitter account reopened.
Best Regards

Bu bileti yolladıktan hemen sonra e-posta hesabınıza ingilizce epeyce uzun hazır bir e-posta gelecek.Bu e-posta sizlere özel yazılmamıştır. E-postanın maksadı sizin birey olup olmadığınızı kontrol etmektir.İnterneti otomatik botların yönettiği bir devirdeyiz ve Twitter’da bunun önüne geçmeye çalışıyor.Herneyse bize alttaki buna benzer bir e-posta gelecek.
twitter askıya alınmış hesap

Bu maile karşılık olarak anında alttaki formatı faydalanarak karşılık yollayın.Kendinizde birşeyler yazabilirsiniz.Ancak bu aslına bakarsanız otomatik bir sistemdir.Yani sizin saatlerce dert anlatmanızın manası yok. Bot olmadığınızı farkeden Twitter sizlere en geç 2-3 günde Twitter hesabınızın açıldığını belirtecektir.
I deactived my account by mistake. I want to reopened. Please help me!
my twitter username: kullaniciadi

my email address: email-adresi
Bilgi: Bir çok hesabım defalarca askıya alındı.Bu yöntem ile defalarca açtırdım.Umarım işinizi görmüşüzdür.

Bilgi-2: Twitter askıya alınmış hesapları kurtarma videosu daha açıklayıcı olabilmesi amacı ile yazımıza eklenmiştir.

Facebook"
Twitter Hesabınızı Askıdan Kurtarma Kesin Çözümü ve Dilekçe
14 Ağustos 2013, 21.862 views kere okundu.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli
 1. Yazar: AtatürkAşıkları | 14 Ağustos 2013 13:20

  Twitter’da @ataturkasiklari hesabımıza sebebsiz yere spam saldırıları oluyor.Sitenize arama motoru üzerinden ulaştık.Bahsettiğiniz şekilde başvuru yaptık hesabımız 24 saat içerisinde açıldı.Makalenizde de dediğiniz gibi 2-3 saat içerisinde takipçilerimiz kayıpsız bir şekilde geri yüklendi.
  Teşekkürler YediYedi.com Sosyal Medya Gücü Adına ! 🙂

 2. Yazar: Bekir | 14 Ağustos 2013 15:48

  arkadasim ilk maile cevap gelmiyor defalarca mail attik ama cevap yok?

 3. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 22:50

  Twitter’da hesabımı 6 kere askıya aldılar.Her askıya alınmasında yukarıda anlattığım şekilde askıdan kurtardım.İlk maile cevap gelmiyor derken daha derdinizi net anlatsanız yardımcı olabiliriz.Twitter Askıdan Kurtarma sayfasında belirttiğiniz maile yukarıdaki gibi bir mail geliyor mu ? Gelen maili örnek formatta yanıtladıktan sonra hesabınızın açılmasıyla beraber size hesabınızın askıdan kurtarıldığına dair formalite bir mail geliyor.

 4. Yazar: ömer | 14 Ağustos 2013 00:20

  sizin gösterdiginiz herseyi yaptim bugun 3. gün acılmadi ama acilir mi yoksa acilmazmı acaba tesekurler

 5. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 02:27

  Makalede anlattıklarımızı eksiksiz bir şekilde uyguladıysanız mutlaka açılacaktır.Bir çok Twitter hesabında denendi, onaylandı.

 6. Yazar: ömer | 14 Ağustos 2013 19:51

  twitter hesabımız acıldıktan sonra takipcilerimiz kayıpsız bir sekilde geri yükleniyor mu ? Kac günde acılır acaba ? TEŞEKÜRLER.

 7. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 01:00

  Takipçileriniz 2-3 saat içerisinde Twitter hesabınıza geri yükleniyor.Sürekli Twitter başındaysanız parça parça takipçilerin geri yüklendiğinizi göreceksiniz.

 8. Yazar: emre can | 14 Ağustos 2013 13:44

  twittırı 3 aralikta askiya alindi.8 aralikta msn mesaj geldi acilmasina yonelik ama acilmadi gelen metni cevirdim acilmasina yonelik yaziliyor ama daha acilmadi acaba acilirmi yoksa acilmaz mi gosterdiginiz herseyi eksiksiz yaptim.Şimdiden cook teşekkür ederim.

 9. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 21:12

  Tüm sorulara cevap veriyoruz.Ancak gerek makalede gerekse yorumlarda cevapladığımız bir çok soru işareti tekrar tekrar sorulmaktadır.O yüzden tekrar makaleden ilgili kısmı alıntılıyorum.

  Bilgi: Bir çok hesabım defalarca askıya alındı.Bu yöntem ile defalarca açtırdım.Umarım işinizi görmüşüzdür.

  1-) Twitter hesaplarınız şuan ki twitter kurallarına göre(twitter rules) makalemizde anlattığımız biçimde geri alınır.
  2-) Açılmayacak bir twitter hesabı yoktur.
  3-) Twitter hesabının askıya alınmasından sonra makalede anlattığımız yöntemler uyguladıysanız 1-5 gün içerisinde twitter hesabınız askıdan kurtarılacaktır.
  4-) YediYedi.com üzerinde yayınlanan “Twitter Hesabınızı Askıdan Kurtarma” makalesi tarafımızdan araştırılmış, denenmiş ve sonrasında sizlere yardımcı olması için yayınlanmıştır.Herhangi bir endişeniz olmasın.

 10. Yazar: Yardım | 14 Ağustos 2013 07:27

  Kardeşim ben ilk askiya alınınca dilekçe yazdım gelen e-maile cevap attım.3 günü geçti açılmadı bende bir tane daha dilekçe yazdim. Bu sefer bu uyarıyı alıyorum.

  You tried to update a request that has been closed.

 11. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 21:39

  Forumu doldurduktan sonra tarafınıza bir mail gelecek ve o maili cevaplamanız gerekmektedir. Tahminimce o maili cevaplamadığınız, işlemi tamamlamadığınız için gönderdiğiniz destek talebini kapatmışlar. Diğer ihtimal ise o maile ikinci kez cevap yazmışsınız veya o destek talebi kapanmadan yani sonuçlanmadan bir tane daha destek talebi açmışsınız.

  Yukarıda anlattığımız şekilde Twitter işlemini gerçekleştirin ve biraz sabırlı olup 3-4 gün bekleyin, aynı işlemi her gün yapmayın.

 12. Yazar: ÖMER KARAKOÇ | 14 Ağustos 2013 21:45

  Kapanmış bir talebi güncellemeye çalıştınız. Lütfen şurada yeni bir talep gönderin: http://support.twitter.com/forms. Ayrıca, sık karşılaşılan sorunlara kendi başınıza çözüm bulmak için yardım merkezimizi şurada ziyaret edebilirsiniz: http://support.twitter.com Teşekkürler!

  BANA BÖYLE DİYO YARDIM EDERMİSİN ?

 13. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 23:53

  Tekrar talep göndermenizi tavsiye ederiz.Twitter hesabınız açılmadıysa talep olumsuz olarak kapanmış olabilir.

 14. Yazar: yaren | 14 Ağustos 2013 16:47

  Kapanmış bir talebi guüncellemeye çalıştınız diyor. Ben aynen öyle yani yanlış yapıp gelen mesajı cevaplamayıp yeni bir dilekçe yazdım bunun çözümü nedir?

 15. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 19:24

  @Yaren, e-posta adresinize Twitter’dan gelen herhangi bir mail varsa onu tekrar yukarıdaki şablondaki gibi cevaplayabilirsiniz.Bir kaç gün bekleyin Twitter hesabınız açılmazsa bir mail gelip durum izah edilecektir.Böyle bir durum yaşanıp Twitter hesabınız açılmassa tekrar yukarıdaki şablonları dikkatlice uygulayabilirsiniz.Makalede de bahsettiğim gibi Twitter’da hesapların açılmaması ancak terörizm, erotizm gibi hoş karşılanmayacak yayınlar yapan hesaplar için geçerlidir.Bir çok kişi sizi takip ettiyse veya siz takip ettiyseniz ya da bir topluluk tarafından spamlanmaya maruz kaldıysanız bu durumlar olağan karşılanır ve twitter hesabı tekrar açılır.Defalarca denenmiş, onaylanmış bir askıdan kurtarma yöntemidir.

 16. Yazar: Ahmet443 | 14 Ağustos 2013 13:42

  Admin adımları izledim yaptım fakat bana boyle bır mesaj geldi ne demek istiyor ve ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız cok sevinirim.

  Hello,

  The account was suspended because we found that it demonstrated a pattern of aggressive following behavior. Following large numbers of users in an attempt to attract attention to your own account is considered abuse and is a violation of the Twitter Rules: http://twitter.com/rules

  Because you have stated that you will stop aggressively following other users, your account will be unsuspended within 24 hours. Once your account is unsuspended, it may take an hour or so for your follower and following numbers to return to normal.

  Please note that repeat violations may result in permanent account suspension. To prevent further suspensions, be sure you take the following actions:
  • If you’re using tools to help you automatically follow users, please stop.
  • If you’ve signed up for a service aimed at gaining followers, change your password so they no longer have access your account.
  • If you were following large numbers of users manually, please do not continue to do so.

  We also encourage you to review the following Help Center articles:
  • Following rules and best practices: http://support.twitter.com/articles/68916
  • Automation rules and best practices: http://support.twitter.com/articles/76915

  Thanks,

  Twitter Support
  http://support.twitter.com
  @Support

 17. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 17:55

  Uygulamalarınızı kontrol ediniz. Ayarlar->Uygulamalar sayfasından varolan uygulamaları kaldırın.YediYedi.Com Twitter hesabını askıdan kurtarma dilekçesini tekrar eksiksiz bir biçimde yollayın.Şuradaki yorumumda bahsettiğim gibi hesabınızda erotizm, seks, terörizm unsurlarına yer vermediyseniz hesabınız açılacaktır.Yinede şunu unutmamak gerek: Sizi takip edip spamlayan bir grup ile karşı karşıya kaldıysanız sizi terörizm veya benzeri şekilde spamlamış olabilirler.
  1) Twitter hesabınızda otomatik takip etme, takip edilme vb uygulama kullanıyorsanız bunları kaldırın.
  2) Agresif takip etme, takip edilme durumuyla karşı karşıya kalmışsınız.
  Tüm bunlardan sonrası Twitter’ın insafına kalmış oluyor.

 18. Yazar: cemile | 14 Ağustos 2013 14:31

  off inş. alırım hesabımı saolun tşklr

 19. Yazar: ismail akbulut | 14 Ağustos 2013 17:13

  Hello,

  Your account was permanently suspended due to multiple or repeat violations of the Twitter Rules: https://support.twitter.com/articles/75576-reglement-de-twitter

  This account will not be restored.

  Thanks,

  Twitter Support
  http://support.twitter.com
  @Support

  System Reference: ref:_00DA0K0A8._500G0Kn7kG:ref

  bu mesaj geldi ve hesabım askıya alındı ne yapmam lazım

 20. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 06:13

  Twitter hesabınız askıya alındı ise yukarıdaki makalede anlatılanları adım adım uygulamanız yeterlidir.

 21. Yazar: Nurhan Velioglu | 14 Ağustos 2013 20:54

  İngilizce bir mail geldi ve hesabınız kalıcı olarak askıya alınmıstır deniyor. daha once 4-5 defa askıya alınmıstım ama geri aldım ama bu kez sadece kalıcı askıya alınmıstır diye mail geliyo ne yapabilirim yardımınızı bekliyorum tesekkur ederim

 22. Yazar: Buket Özpamuk | 14 Ağustos 2013 21:40

  Çook sağolun hesabım tam 8 saatte kurtuldu. Ama takipçilerim gelmedi 🙁
  Hesabınız kalıcı olarak alındıysa geri alamassınız. Maalesef yeni bir Twitter açmanız gerekmekte 🙁

 23. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 22:37

  @Buket Özpamuk, twitter hesabınızı askıdan kurtarma işlemini tamamladığınıza göre takipçileriniz(followers) tahmini olarak 2 saat içerisinde geri yüklenecektir.Aynı şekilde Twitter’da takip ettikleriniz(following)de eş zamanlı olarak geri gelecektir.

 24. Yazar: İrem | 14 Ağustos 2013 19:25

  Dilekçeyi falan gönderdim fakat bir etkisi olmadı cevapta gelmedi

 25. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 23:11

  Twitter dilekçe yolladıktan bir kaç gün sonra mail geliyor. Eğer twitter hesabınızı askıdan kurtarmak için adımları takip ettiyseniz endileşelenmenize bir gerek yok.

 26. Yazar: djsjdjasjd | 14 Ağustos 2013 14:17

  form gelmedi bana.

 27. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 17:39

  @djsjdjasjd, twitter hesabını askıdan kurtarma makalesinde yazan süreç ve mailin gelme tahminini göz önüne alarak bekleyiniz. Mail gelmez ise mutlaka anlatılan adımları eksik uygulamışsınızdır.

 28. Yazar: Kübra Şengöz | 14 Ağustos 2013 23:41

  Bilmediğim için yaptım ve acilen açılmasını istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 29. Yazar: Sercan Ujkanovic | 14 Ağustos 2013 00:14

  @Kübra Şengöz, twitter hesabını askıdan kurtarma çözümüyle ilgili makalemizdeki adımları uygularsanız üyeliğiniz askıdan kurtarılacaktır.

 30. Yazar: ilayda çap | 14 Ağustos 2013 14:39

  Hesabıma giriyorum fakat durum atamıyorum retwetleyemiyorum hicbirşey yapamıyorum ve hesabımın askıya alındığını düşünüyorum lutfen yardım edin

 31. Yazar: leyla | 14 Ağustos 2013 19:54

  Twitirim askiya alindi hesabimi kapatmak istiyorum. Lütfen yardimci olursaniz sevinirim

 32. Yazar: umit sunar | 14 Ağustos 2013 01:50

  telefonumdaki twitter askıya alındı yanlışlıkla birşey yaptım açamıyorum yardım edin açarmısınız hesabım var ama ilk defa twitter kullanıcam

 33. Yazar: yiğit | 14 Ağustos 2013 15:04

  Yardım

Bu site portal içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Şarkı Sözü, şiirler, oyun oynayabilir, video izleyebilir, gündeme dair haberlere ulaşabilirsiniz. Kısacası vazgeçemeceğiniz bir sitedesiniz. Site Haritası